Ndërlidhjet

Afganistan: Vriten 3 ushtarë amerikanëTre ushtarë amerikanë e kanë humbur jetën sot në sulme të ndara me bomba në Afganistan.

ISAF-i nuk dha detaje tjera për sulmet.

Ndërkohë, policia afgane tha se tre policë afganë dhe dy civilë kanë humbur jetën në një sulm me bomba në provincën Kunduz.
XS
SM
MD
LG