Ndërlidhjet

Sllovaki: Vriten gjashtë personaNjë person i armatosur ka vrarë gjashtë persona dhe ka plagosur së paku 13 të tjerë në kryeqytetin sllovak, Bratisllavë. Në mesin e të vrarëve janë dy burra dhe katër gra.

Policia ka bllokuar vendin ku ka ndodhur incidenti tragjik, por nuk ka dhënë informacione mbi ngjarjen.
XS
SM
MD
LG