Ndërlidhjet

Kongresistë amerikanë në BeogradNjë delegacion i Kongresit amerikan i drejtuar nga kongresisti William Delahunt, demokrat nga Masaçuseti ka filluar një vizitë disa ditore në Serbi.
Ata do të takohen me zyrtarë, ligjvënës, përfaqësues të komunitetit të biznesit dhe të shoqërisë civile.

Forcimi i marrëdhënieve dypalëshe dhe proceset e integrimit evropian të Serbisë do të jenë në qendër të takimeve.
XS
SM
MD
LG