Ndërlidhjet

Manastir: Djali i mban peng prindëtNjë burrë 40 vjeçar mban peng dy prindët e vet në banesën e tij në qendër të Manastirit në Maqedeoni.

Fjala është për Sasho Angelovski, i cili i mban si peng nënën Maria dhe babanë Borçe.

Disa orë më parë janë dëgjuar të shtëna, por nuk ka të dhëna për viktima të mundshme.

Fqinjët kanë thënë se bëhet fjalë për një "familje problematike", e cila më parë ka jetuar në SHBA, dhe se nga banesa shpesh herë janë dëgjuar grindje.
XS
SM
MD
LG