Ndërlidhjet

Hyseni takon DiCarlon në prag të 9 shtatorit“Janë duke u bërë të gjitha përpjekjet që të parandalohet kalimi i projektrezolutës serbe, dhe se ka pak gjasë që kjo projektrezolutë të kalojë”, u tha në darkën e punës të ministrit të Jashtëm të Kosovës, Skënder Hyseni me diplomaten e SHBA-ve në OKB, ambasadoren Rosemary DiCarlo.

Procesi i njohjeve ishte një tjetër temë e rrahur gjatë takimit Hyseni-DiCarlo, njofton Ministria e Jashtme e Kosovës.
XS
SM
MD
LG