Ndërlidhjet

Serbia e Kroacia rrisin bashkëpuniminStrukturat e rendit në Serbi dhe në Kroaci kanë nisur një videolidhje për të ndihmuar bashkëpunimin në luftën kundër krimit. Ministri i Brendshëm i Serbisë, Ivica Daçiç the se nisma e re do të ndihmojë për të shkëmbyer më shpejt informacionet.

Teknologjia e re do të përdoret për të luftuar krerët rajonalë të krimit.
XS
SM
MD
LG