Ndërlidhjet

Kosovë: Shpërthim në veri ntë Mitrovicës


Në pjesën veriore të Mitrovicës, sot në orët e para të mëngjesit, është hedhur një mjet shpërthyes, ka njoftuar policia e Kosovës.

Shpërthimi ka ndodhur afër konvikteve të studentëve, por nuk ka pasur të lënduar. Nga eksplodimi i cili është dëgjuar kah ora 3 e mëngjesit, janë dëmtuar disa automobila dhe dyqane në afërsi.

Po zhvillohen hetime lidhur me këtë shpërthim.
XS
SM
MD
LG