Ndërlidhjet

22 të mbijetuar nga rrëzimi i aeroplanit në VenecuelëAgjencitë raportojnë se të paktën 22 udhëtarë kanë mbijetuar nga rrëzimi i aeroplanit në juglindje të Venecuelës.

Aeroplani i kompanisë shtetërore Konviasa u rrëzua në afërsi të qytetit Porto Ordaza pak pas fluturimit.

Në aeroplan ndodheshin 47 udhëtarë dhe katër anëtarë të ekuipazhit.
XS
SM
MD
LG