Ndërlidhjet

Paris: Dy alarme të rreme për bombëPolicia franceze njoftoi se alarami për bombë në kullën Eifel në Paris ishte i rremë. Policia evakuoi mbrëmjen e së martës rreth 2000 njerëz nga kulla dhe përreth saj.

Në të njëjtën ditë policia franceze evakuoi dhe stacionin e trenit pranë katedrales së njohur Notre Dame pas kërcënimeve për bombë. Edhe këto kërcënime ishin të pavërteta.
XS
SM
MD
LG