Ndërlidhjet

Krasniqi bisedoi me përfaqësuesit e partive opozitareUshtruesi i detyrës së presidentit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka biseduar sot me përfaqësuesit e partive opozitare.

Gjatë takimit me përfaqësuesit e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Aleancës Kosova e Re dhe Lidhjes Demokratike të Dardanisë është biseduar për gjendjen e krijuar në Kosovë pas dorëheqjes së presidentit Fatmir Sejdiu.
XS
SM
MD
LG