Ndërlidhjet

Xhimi Karter është më "mirë"Ish presidenti amerikan Xhimi Karter tash është më "mirë" pasi u zbrit nga aeroplani nga ekipet mjekësore dhe u dërgua në spital.

Zëdhënësja për shtyp Deana Kongileo tha se 85 vjeçari Karter kishte hyrë aeroplan për të fluturuar në Klivlend, por u ndje keq nga shqetësimet në stomak.

Karter po udhëtonte për ta promovuar librin e tij "Ditari i Shtëpisë së Bardhë", i cili u botua javën e kaluar.


XS
SM
MD
LG