Ndërlidhjet

Kosovë: Jakup Krasniqi u takua me ambasadorin Sparks


Ushtruesi i detyrës së presidentit të Kosovës, Jakup Krasniqi, e ka falënderuar ambasadorin britanik në Kosovë, Andy Sparks, për mbështetjen që vendi i tij i ka dhënë dhe po vazhdon t’i japë Kosovës.

Zoti Sparks ka premtuar se kjo mbështejte do të vazhdoj.

Këto komente u bënë gjatë takimit të sotëm Krasniqi – Sparks.
XS
SM
MD
LG