Ndërlidhjet

Rigë: Letonia voton në zgjedhjet parlamentare


Në Letoni po mbahen zgjedhjet parlamentare. Anketimet e fundit të opinionit publik thonë se gjasat për të fituar janë në anën e Bllokut unik të kryeministrit Valdis Dombrovskis, që i takon qendrës së djathtë dhe partisë opozitare pro ruse Harmonia.
XS
SM
MD
LG