Ndërlidhjet

Indonezi: 26 të vdekur nga përmbytjetPërmbytjet në lindje të Indonezisë kanë shkaktuar vdekjen e së paku 26 personave dhe kanë shkatërruar qindra shtëpi.

Rrëshqitja e dheut dhe përmbytjet në Indonezi shkaktojnë çdo vit viktima në 17 mijë ishujt që përbëjnë Indonezinë.
XS
SM
MD
LG