Ndërlidhjet

Bursa amerikane hapet me rritjeBursa amerikane është hapur sot me vlera më të larta krahasuar me ditët e fundit, për shkak të rezultateve pozitive të disa kompanive kyçe në Shtetet e Bashkuara.

Së shpejti priten dhe masa shtesë nga administrata Obama për të nxitur rritjen ekonomike.
XS
SM
MD
LG