Ndërlidhjet

Tadiç: Serbinë nuk do ta drejtojnë huliganët


Presidenti i Serbisë Boris Tadiç ka deklaruar se çdo përpjekje e ardhshme e huliganëve për të demoluar qytetin do të hasë në përgjigje adekuate që në rast të nevojës do të jetë intensiv.
Serbia është vend i sigurt dhe atë nuk do ta drejtojnë huliganët, ka thënë Tadiç për shtypin beogradas.
XS
SM
MD
LG