Ndërlidhjet

Tanja Fajon sot viziton KosovënPërfaqësuesja e Parlamentit Evropian, Tanja Fajon, e cila është e angazhuar rreth procesit të udhërrëfyesit të vizave, sot do të vizitojë Kosovën.

Fajon do të takohet me ushtruesin e detyrës së presidentit të Kosovës, Jakup Krasniqi dhe zyrtarë të tjerë.

Temë e bisedimeve pritet të jetë procesi i liberalizimit të vizave të Bashkimit Evropian edhe me Kosovën
XS
SM
MD
LG