Ndërlidhjet

Belgja dënohet me 30 vite burg për vrasjeNjë 26 vjeçare belge është dënuar sot nga drejtësia me 30 vite burg. Ajo është shpallur fajtore për vrasjen e një rivaleje në një lidhje dashurie.

Parashutistja belge i kishte sabotuar parashutën rivales së saj, çfarë shkaktoi dhe vdekjen e gruas tjetër.
XS
SM
MD
LG