Ndërlidhjet

Kryeministri i Turqisë viziton GreqinëKryeministri i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan mbërriti mbrëmë për vizitë në Athinë, në prag të konferencës ndërkombëtare për ndryshimet klimatike në Mesdhe.

Erdogan do të zhvillojë bisedime me kryeministrin grek George Papandreu në margjinat e konferencës.

Në tubim merr pjesë edhe kryeministri i Maltës dhe ai palestinez.
XS
SM
MD
LG