Ndërlidhjet

"Plisat" duan Isa Mustafën kryetar të LDK-së


Kryetari i Kuvendit Komunal të Prishtinës dhe kandidati i përfolur për kryetar të LDK-së, Isa Mustafa, ka ftuar sot mbështetësit e tij që të mos shkruajnë grafitë nëpër mure në favor të tij. Në një takim me gazetarët, Isa Mustafa, ka ftuar “Plisat” e Prishtinës që të heqin dorë nga manifestimi i paralajmëruar para selisë së LDK-së në mbështetje të kandidimit të tij për kryetar të kësaj partie.
Pavarësisht nga kjo ftesë “Plisat” janë tubuar para selisë së LDK-së.
XS
SM
MD
LG