Ndërlidhjet

Rita Hajzeraj braktisë AKR, kthehet në LDK


Rita Hajzeraj, anëtare dhe deputete nga radhët e Aleancës Kosova e Re, sot ka kaluar në Lidhjen Demokratike të Kosovës.
Ajo tha se ndihej e lumtur që po i rikthehet Lidhjes Demokratike të Kosovës.
“Arsyeja e kthimit në LDK janë vlerat demokratike që ka kjo parti”, ka deklaruar Rita Hajzeraj.
XS
SM
MD
LG