Ndërlidhjet

Tërmet 5.7 shkallësh në PakistanNjë tërmet me fuqi 5.7 shkallë ka tronditur Pakistanin veriperëndimor afër kufirit afgan, por nuk ka raporte për viktima.

Departamenti meteorologjik i Pakistanit tha se dridhja e tokës u ndje në provincën veriperëndimore Kyber Pahtunkua dhe kryeqytetin e saj Peshauar, si dhe në pjesën e Kashmirit të administruar nga Pakistani.
XS
SM
MD
LG