Ndërlidhjet

Digjen kurorat e OMONIA-s në Boboshticë


Nuk ka kaluar shumë kohë nga homazhet që u bënë në Memorialin e ushtarit grek në Boboshticë me rastin e Festës së Çlirimit të Greqisë, kur mësohet se zjarri përfshiu kurorat e vendosura aty.
Shtypi i Tiranës bën të ditur se kurorat e vendosura sot nga OMONIA, Konsullata greke dhe dhjetëra vizitorë që mbërritëm me autobusë nga Greqia janë djegur nga persona ende të panjohur. Mësohet se policia ka nisur hetimet rreth rastit.
XS
SM
MD
LG