Ndërlidhjet

Cetinjë: Digjet flamuri i Serbisë, arrestohet një i riFlamuri i Republikës së Serbisë është djegur në natën ndërmjet të shtunës dhe të dielës në Cetinjë. Pas këtij akti, është arrestuar i riu F.M nga Cetinja që ka pranuar se ka djegur flamurin e Serbisë dhe ndaj tij është ngritur padi penale, ka bërë të ditur policia e Malit të Zi.
Flamur i djegur serb ishte i vendosur në Muzeun e Etnografisë në Cetinjë.
XS
SM
MD
LG