Ndërlidhjet

Militanti vret veten dhe plagos 10 policë në ÇeçeniPolicia e Rusisë tha se një militant në rajonin e trazuar të Kaukazit Verior e ka hedhur veten në erë.

Zëdhënësi i policisë tha se nga granata e improvizuar janë plagosur 10 policë, njëri nga të cilët është në gjendje të rëndë.
XS
SM
MD
LG