Ndërlidhjet

16 vjeçari mbijeton në një fluturim të pazakontëHetuesit rusë thanë se një 16 vjeçar që kishte ikur nga shkolla kishte mbijetuar udhëtimin i fshehur në afërsi të motorit të një aeroplani. Ky i fundit kishte bërë një fluturim prej 50 minutash dhe ishte ulur në Siberi.

Djali kishte udhëtuar me një veshje shumë të lehtë, çfarë e bën dhe më të habitshme mbijetesën e tij. Mediat raportojnë se ai kishte vjedhur një shitore para se të fshihej në aeroplan.
XS
SM
MD
LG