Ndërlidhjet

Shpërthim në ambasadën zvicërane në GreqiNjë bombë ka shpërthyer paraditen e sotme në ambasadën e Zvicrës në Athinë, por për momentin nuk ka informacione për të lënduar.

"Një bombë e vogël shpërtheu në ambasadën e Zvicrës në Athinë dhe nuk ka pasur telefonatë paralajmëruese më përpara", tha një zyrtar policie.
XS
SM
MD
LG