Ndërlidhjet

Doris Pak e zhgënjyer në TiranëDeputetja e Parlamentit Evropian, Doris Pak, sot ka braktisur mbledhjen e Komitetit të Asocim Satbilizimit që po mbahet në Tiranë. Shkak i largimit të europarlamentares janë bërë debatet mes deputetëve të PS-së e PD-së, përkatësisht Taulant Balla e Saimir Tahiri dhe Albana Vokshi.

"Jam e zhgënjyer. Po tregoni mungesë serioziteti. Kemi 20 vite që shohim të njëjtën prakitkë", tha Pak.
XS
SM
MD
LG