Ndërlidhjet

Meta: Zgjedhja e Mustafës, sukses për demokracinëZëvendëskryeministri i Shqipërisë dhe njëherësh kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, ka uruar z.Isa Mustafa për zgjedhjen në krye të LDK-së. Meta e Mustafa zhvilluan një bisedë telefonike.

Meta u shpreh se zgjedhja e Mustafës "është sukses për demokracinë në Kosovë".
XS
SM
MD
LG