Ndërlidhjet

Pejlin: Unë e mund Obamën në zgjedhjet 2012Ish guvernatorja e Alaskës Sara Pejlin dhe kandidate e Republikanëve për nënpresidente në zgjedhjet 2008, ka thënë se ajo mendon se mund të ngadhnjejë ndaj presidentit Obama nëse ajo garon në zgjedhjet presidenciale në vitin 2012.

Pejlin i tha televizionit ABC se ajo disa herë e ka konsideruar mundësinë nëse do të ishte ide e mirë që të garojë për presidente.
XS
SM
MD
LG