Ndërlidhjet

Një i vrarë në PejëPolicia e Kosovës ka konfirmuar vrajen e një personi dhe plagosjen e një tjetri. Incidenti tragjik ka ndodhur në një objekt hotelier në Jabllanicë të Pejës.

Autoritetet e rendit kanë arrestuar katër persona, mes të cilëve dhe një femër.
XS
SM
MD
LG