Ndërlidhjet

Vritet në Klinë oficeri i policisëPjesëtari i Policisë së Kosovës, Arben Sejdiu, 40 vjeç, është vrarë mbrëmë nga persona të panjohur në fshatin Grabanicë të Klinës. Gjatë sulmit të familjes Sejdiu kanë mbetur të plagosur dhe dy anëtarë të tjerë të kësaj familje.

Sulmi është bërë nga persona të panjohur. Njësitet policore kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë bastisur gjashtë shtëpi e kanë shoqëruar 10 persona për tu pyetur për rastin.
XS
SM
MD
LG