Ndërlidhjet

Përfundon drama e pengjeve në një shkollë amerikaneNjë dramë pengjesh në shtetin verior të Viskonsinit ka përfunduar pa viktima.

Policia tha se 23 nxënësit dhe një mësuese janë liruar të palënduar nga klasa e një shkolle në Marinetë, ku ishin mbajtur peng.

Nuk janë dhënë detaje rreth pengmarrësit, që besohet se ka qenë një nxënës i shkollës.
XS
SM
MD
LG