Ndërlidhjet

Vriten dy palestinezëForcat izraelite kanë vrarë dy palestinezë të armatosur, të cilët po i afroheshin gardhit ndarës të një vendbanimi hebrej në lindje të Gazës.

Forcat izrealite gjetën armë dhe lëndë shpërthyese tek kufomat. Nuk bëhet e qartë nëse palestinezët ishin në Gaza apo në territor izraelit.
XS
SM
MD
LG