Ndërlidhjet

Kapet 14 vjeçari vrasësUshtria meksikane ka kapur një 14 vjeçar, shtetas amerikan, i dyshuar për vrasjen e një prej drejtuesve të trafikut të drogës.

Edgar Jiminez punonte për rrjetin e drogës të Paqësorit të Jugut. Ai ishte në qendër të kryetitujve muajin e kaluar për mënyrën e vrasjeve, përfshi dhe prerjen e kokave.

Burimet meksikane thanë se 14 vjeçari ka pranuar disa nga krimet.
XS
SM
MD
LG