Ndërlidhjet

WikiLeaks me tre adresa të rejaWikiLeaks-i ka hapur tre adresa të reja interneti, njoftoi kjo organizatë të premten.

Faqet e reja janë hapur në Gjermani, Holandë dhe Finlandë, pasi sulmet kundër faqes së mëparshme në internet e detyruan të mbyllen.
XS
SM
MD
LG