Ndërlidhjet

Tetë të vrarë në KaukazForcat e sigurisë njoftojnë se tetë persona janë vrarë në Dagestan, në afërsi të Çeçenisë.

Gjashtë nga të vrarët dyshohet se janë militantë, një është polic dhe një fëmijë 9 vjeçar. Të gjithë u vranë gjatë shkëmbim-zjarrit të dielën në një fshat të Kaukazit të Veriut.
XS
SM
MD
LG