Ndërlidhjet

Nipi i Titos në politikëNipi i Titos, ish udhëheqësit komunist të Jugosllavisë ka paraqitur në Beograd kërkesën për regjistrimin e partisë komuniste.

Sipas 63 vjeçarit qëllimi i partisë së tij është "t'i kthejë dinjitetin popullit" dhe të "rimëkëmb sistemin e vjetër të vlerave".
XS
SM
MD
LG