Ndërlidhjet

Britania rrit taksën e shkollësParlamenti britanik ka miratuar sot trefishimin e taksës për në universitet. Taksa minimale do të jetë 9000 stërlina.

Vendimi u miratua megjithë protestat e studentëve, të cilat dhe sot u shoqëruan me incidente dhune.
XS
SM
MD
LG