Ndërlidhjet

Klinton: Fundin e konfliktit izrealito-palestinez e vendosin palëtSekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Klinton, do t'ia bëjë të qartë izrealitëve dhe palestinezëve se Uashingtoni është i angazhuar për paqen, por është përgjegjësi e tyre që t'i japin fund konfliktit.

Thekse nga fjala që do të mbajë sonte zonja Klinton u bënë publike nga zëdhënësi i Departamentit të Shtetit, Filip Kroullei.
XS
SM
MD
LG