Ndërlidhjet

Hollbruk ende në gjendje kritikeRiçard Hollbruk, emisar special amerikan për Afganistanin dhe Pakistanin, ka mbetur në spital në gjendje kritike pas operacionit në zemër.

Departamenti i Shtetit tha se Hollbrukut, 69 vjeç, të dielën iu krye një ndërhyrje për të përmirësuar qarkullimin e gjakut, dhe se "diplomati mbetet në gjendje kritike".
XS
SM
MD
LG