Ndërlidhjet

Francë: 15 fëmijë të marrë pengMediat franceze raportojnë se një persona ka marrë peng 15 fëmijë dhe mësuesen e tyre. Ngjarja ka ndodhur në një shkollë fillore në lindje të Francës.

Burimet policore thonë se pengmarrësi është një 17 vjeçar i armatosur me dy shpata.
XS
SM
MD
LG