Ndërlidhjet

Përfundon drama e fëmijëve pengjePërfundon pa viktima drama e pengjeve në shkollën fillore në Francë. 17 vjeçari që kishte rrëmbyer 15 fëmijë dhe mësuesen e tyre u kap nga policia dhe fëmijët u liruan.

Rrëmbyesi ishte i armatosur me shpata dhe kishte probleme shëndetësore.
XS
SM
MD
LG