Ndërlidhjet

Gjendja e Hollbrukut mbetet kritikeDiplomati amerikan Riçard Hollbruk vazhdon të mbetet në gjendje kritike shëndetësore, por pa shenja të mëtejshme përkeqësimi. Lajmi u konfirmua nga Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Klinton

Hollbruk, 69 vjeç, është i dërguari i posaçëm i administratës Obama për Afganistanin dhe Pakistanin. Pak ditë më parë ai iu nënshtrua një operacioni në zemër.
XS
SM
MD
LG