Ndërlidhjet

Las Vegas: Grabitet kazinoja luksozeNjë person i armatosur dhe me fytyrë të mbuluar ka vjedhur xhetona në vlerë prej 1.5 milionë dollarësh në një kazino luksoze në Las Vegas.

Grabitja ka ndodhur në pushimoren Bellaxhio. Nuk raportohet për të lënduar gjatë vjedhjes.
XS
SM
MD
LG