Ndërlidhjet

PZAP-ja: Rivotime në 5 komunaPaneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtesa ka marrë vendim për anulimin e votimeve në Drenas, Skenderaj, Deçan dhe në një qendër votimi në Lipjan dhe një në Malishevë.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, pas këtij vendimi, ka miratuar vendimin e tij që në këto komuna, me datën 9 janar, të ripërsëriten votimet.

Lajmin e bëri të ditur kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka.
XS
SM
MD
LG