Ndërlidhjet

Vdes regjisori i "Pink Panther"Regjisori Blek Eduards ka vdekur në moshën 88 vjeçare si pasojë e komplikimeve nga penumonia.

Ai është i njohur si regjisor i serialit "Pink Panther", "Breakfast at Tiffany's" dhe "Days of wine and roses".
XS
SM
MD
LG