Ndërlidhjet

Portugali: Vriten tre imigrantë bullgarëTre imigrantë bullgarë janë vrarë në afërsi të qytetit portugez Alzhushtrel në rajonin jugor Bezh.

Trupat e pajetë të dy burrave dhe një gruaje i ka gjetur një fermer lokal.

Burime të policisë thanë se vrasja e trefishtë mund të jetë e lidhur me aktivitetet kriminale të grupeve mafioze që merren me trafikimin e njerëzve nga Evropa lindore.

XS
SM
MD
LG