Ndërlidhjet

Pakistan: Vriten 11 ushtarë e 24 militantë


Njëmbëdhjetë ushtarë pakistanezë dhe 24 militantë janë vrarë gjatë përleshjeve në afërsi të kufirit me Afganistanin.

Burimet zyrtare pakistaneze njoftojnë se 150 militantë sulmuan një numër pikash kontrolli të ushtrisë gjatë natës.
XS
SM
MD
LG