Ndërlidhjet

Vidhen punimet e UarhollitPolicia është në kërkim të hajdutit që ka vjedhur punimet e Endi Uarhollit dhe disa artistëve të tjerë, vepra që kapin vlerën e qindra mijëra dollarëve.

Hajduti ka hyrë në apartamentin ku gjendeshin veprat e artit përmes një tuneli në mur. Ngjarja ka ndodhur në një apartament në Manhaten të Nju Jorkut gjatë pushimeve për Ditën e Falenderimeve.
XS
SM
MD
LG